Usługi

Nbot: przełomowe narzędzie dla pośredników nieruchomości

Nbot to innowacyjna aplikacja dla pośredników nieruchomości. Z wykorzystaniem Nbot uzyskuje się wgląd do wszystkich ofert prywatnych i agencyjnych, z kompletem zdjęć oraz z numerami telefonów z blisko dwustu serwisów. Jest to ogromne źródło wiedzy, które sprawdza się tak samo w obsługiwaniu klienta podażowego, jak i poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje. Dołączone do programu lejki sprzedażowe nad wyraz mocno usprawniają etap pozyskiwania ofert, a obsługa klienta popytowego przeniesiona jest na niespotykany dotychczasowo pułap.

Tak unowocześnione rozwiązanie jest bardzo użyteczne. Główne zalety, jakie wykazuje program dla biur nieruchomości to: wysyłanie ofert ze wszystkimi fotografiami, z blisko dwustu serwisów, wgląd do ofert prywatnych i agencyjnych z numerami telefonów ze wszystkich serwisów, opcja błyskawicznego ustalenia danych kontaktowych do właściciela na bazie oferty agencyjnej, poinformowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, bezzwłoczne aktualizowanie cen w ogłoszeniach otwartych, błyskawiczne i precyzyjne określanie ceny ofertowej domu a także wgląd do propozycji z podanymi danymi adresowymi oraz szczegółami ogłoszenia. Jest to w takim razie kompleksowe rozwiązanie, które bazuje na intuicyjnej obsłudze.

Aplikacja dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych nie jest udostępniany osobom prywatnym. Jest opracowany z rozmysłem o specjalistycznym zastosowaniu. Na stronie internetowej programu można zobaczyć, w jaki sposób wyszukiwać i przesyłać ogłoszenia. Informacje są przekazane w sposób przystępny, czyli nad wyraz klarownie. Wystarczy utworzyć darmowe konto, aby mieć do całości dostęp. Oferty można wyjątkowo prędko zmieniać na własne i od razu wysłać do klientów, co znacząco usprawnia realizację obowiązków przez agentów nieruchomości.

Biura nieruchomości mogą też kontrolować, kto oraz w jakiej kwocie promuje takie same mieszkania, co pozwala prosperować lepiej aniżeli konkurenci branżowi. W programie umieszczone są wszystkie nieruchomości prywatne wystawiane od 2018 roku, jak i oferty wystosowane przez agencje. Oznacza to, że zarejestrowany nie pominie jakiegokolwiek ogłoszenia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz