ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Które z akcesoriów warto zabrać ze sobą na wyjazd kamperem

Urlop kamperem to niezwykła przygoda zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jednak aby wyjazd ten naprawdę był udany, to warto przed wyruszeniem spakować odpowiednie akcesoria. Zwłaszcza jeżeli ktoś się dopiero zapoznaje z taką formą podróży to można łatwo o czymś zapomnieć, nawet o podstawowych przedmiotach, dlatego można skorzystać z wielu poradników dostępnych w internecie.

Przygotowały je turyści, którzy często nocują w kamperze, i mają zwyczajnie w tym odpowiednie doświadczenie. Jeżeli ktoś chce, to może też odwiedzić jakiś sprawdzony sklep carawaningowy, jego pracownicy z pewnością też doradzą podczas wyboru. Jedną z podstawowych rzeczy, jakie trzeba mieć ze sobą, są meble kempingowe.

Wybór takich mebli jest obecnie ogromny, dlatego raczej nie będzie żadnych problemów z kupieniem. Warto przy tym postawić na towary opracowane pod kątem wypraw, które zapewnią dużo funkcjonalności, a równocześnie będą zajmować po złożeniu niedużo miejsca. Bardzo dobrze nadają się do tego celu chociażby krzesła kempingowe, lecz dużo turystów z dużym powodzeniem używa modeli wędkarskich. Koniecznym elementem wyposażenia na podróże na południe Europy jest markiza – sklep carawaningowy. Nie zajmuje ona dużo miejsca, ma niepozorny wygląd, a jest ogromnie użyteczna w upalne dni. Po zamontowaniu można bowiem przyjemnie odpoczywać w cieniu, co z pewnością wszyscy docenią.

Interesującym, choć jeszcze mało popularnym gadżetem jest najazd poziomujący. Wygląda on jak klin, na który najeżdża koło kampera, w ten sposób łapiąc poziom. Wbrew pozorom ma to duże znaczenie, jeżeli akurat nie ma możliwości zaparkowania na równym podłożu. Inne przydające się podczas podróży gadżety kempingowe to saperka i siekierka, które szczególnie mogą być przydatne w lesie, mata zatrzymująca piasek i brud przed wejściem czy siatkowe kieszenie do zabezpieczania luźnych rzeczy. Koniecznie trzeba się też zaopatrzyć w zestaw nietłukących naczyń, które nie przestraszą się żadnej podróży.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz