ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Firma zajmująca się importem oraz dystrybucją włoskich produktów żywnościowych

Marka North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybuowaniem włoskich produktów żywnościowych. Mało tego, dostępne tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa obejmująca produkty włoskie oryginalne skierowana jest głównie do tych klientów, którzy cenią wysoką jakość wyrobów spożywczych. Obecnie importowane są produkty od siedemdziesięciu czołowych wytwórców klasy premium. Większość z nich posiada prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co wskazaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mają możliwość głównie zaopatrywać się tu w: makaron, produkty świeże, produkty mrożone oraz napoje. Odbiorcy rozdzieleni są na wymienione zgrupowania: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, umiejscowionych na terenie całego kraju oraz ponad 1800 klientów z rynku HoReCa.

Doświadczeni doradcy handlowi zawsze są w stanie doradzić klientom, na co powinni się decydować. Klienci mogą oczekiwać na obsługę i dowiezienie asortymentu aż przez sześć dni w tygodniu, ze względu na to, iż North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze aut dostawczych oraz nawiązał współpracę z cenionymi firmami transportowymi. Na doręczenie można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w katalogu sprzedażowym można znaleźć więcej niż trzy tysiące propozycji, można kompleksowo uzupełnić zapasy w sklepie i oczekiwać, iż to, co zamierza się w nim oferować, będzie dostępne u podanego importera.

North Coast oferuje, jakie oddają bogactwo wywodzącej się z Włoch kuchni. Punkt sprzedaży znany jest z dobrych gatunkowo włoskich oraz śródziemnomorskich produktów. Świeże wyroby zajęły miejsce lidera. Poświadcza o tym to, że w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w atrakcyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz