ARTYKUŁ SPONSOROWANY Inne

Różne typy przysmaków dla psów w sklepie ZOO Arena

Przeróżne typy smaków dla psów w sklepie ZOO Arena pozwolą na to, aby każdy właściciel czworonoga mógł dla swojego pupila odnaleźć dokładnie to, co spełnia jego oczekiwania pod kątem żywienia. Z uwagi na to, że osoby prowadzące sklep świetnie zdają sobie sprawę, że preferencje smakowe przeróżnych psów w dowolnym wieku różnią się, faktycznie jest w czym wybierać. Można przykładowo decydować się na liofilizowane, mające naturalny skład przysmaki dla psa, jakie dostępne są pod postacią bądź to dużych części albo posypki. To pozwala dopasować je do rozmiaru zwierzęcia i jego zdolności powiązanych bezpośrednio z żuciem i łykaniem pokarmu.

Popularnością cieszą się również smaczki o składzie naturalnym jako suszone mięso. Będą smakowały one czworonogom właśnie z tego względu, iż mają w składzie wyłącznie mięso i jednocześnie są korzystnym dla zdrowia wzbogaceniem codziennej diety. Wyjątkową propozycją w asortymencie są przysmaki dentystyczne dla psów, o sprężystej strukturze. Ich celem jest zaspokajanie standardowej funkcji przeżuwania u psów.

Oferta zawiera również przysmaki dla psów które zmagają się z konkretnymi schorzeniami. Są one najczęściej uzupełnione w żywe kultury bakterii, które wzmacniają poziom odporności pieska, ze względu na to, że zachowują równowagę w mikroflorze jelitowej. Konsumenci mogą kupować przekąski, w jakich składzie nie znajdują się zboża, z kolei są wzbogacane warzywami, takimi jak marchewka czy batat. Można również kupić przysmaki posiadające postać kostek do przeżuwania.

Z ich wykorzystaniem pies może dbać o jak najzdrowsze zęby. W ich formule uwzględniona jest skóra wieprzowa i wołowa, a więc produkty które odpowiadają za przedłużone przeżuwanie. Poza zdrową, mokrą lub suchą karmą warto się zdecydować na proponowane przekąski. Spełniają one podwójną rolę. Są uzupełnieniem jadłospisu i sprawdzają się świetnie podczas standardowych treningów z czworonogiem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz