Usługi

Szansa poprowadzenia lokalu z kebabem na zasadach franczyzy: Sulaiman Kebab

Pomysł na trwający cały rok biznes opierający się o franczyzę w nurcie jedzenia przygotowanego na ulicy proponuje Sulaiman Kebab. Taki nadający się do ulokowania w każdym miejscu obiekt ma dużą przewagę nad obiektami w konkretnym miejscu. Franczyza kebab może zostać zlokalizowany chociażby na ulicy, na deptakach, na osiedlach albo przy ulicy, na której panuje duże natężenie ruchu.

Wtedy nie trzeba się bać o brak zainteresowanych. Mobilna opcja obniża też wydatki, jakie byłyby niezbędne na zaadaptowanie lokalu na restaurację a także na czynsz. Dzięki partnerskiej współpracy opierającej się na doświadczeniu specjalistów od franczyzy można spodziewać się regularnie pozyskiwanych dochodów. Biznes Kebab przygotowany jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od tego, czy ma doświadczenie w gastronomii, lub nie, miał okazję go poprowadzić.

Franczyzobiorca dostaje w pełni wyposażoną, gotową do robienia dań z kebabem przyczepę gastronomiczną. Proponowany kebab jest wyrobem spożywczym na wiele możliwości finansowych, z tego względu zainteresowanych nie zabraknie. Zwłaszcza, że do jego przyszykowania dostarczone jest wysokiej jakości mięso a także świeże warzywa. Decydując się na biznes z Sulaiman Kebab można liczyć na wsparcie opiekuna regionalnego przez cały czas obowiązywania umowy. W dodatku dostępne są świadczenia naprawcze w przypadku usterki sprzętów. Interes ten pozwoli zarabiać od dziesięciu do 15 tysięcy złotych w ciągu miesiąca.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz