Biznes, Finanse

Produkowanie oraz dystrybucja przyczep dla gastronomii, nawiązujących do kojarzącego się z USA stylu

Produkcją i sprzedawaniem przyczep gastronomicznych, nawiązujących do amerykańskiego stylu zajmuje się marka SHINE. Propozycja sprzedażowa jest szeroka, wobec tego wystarczy przedłożyć wymagania i spodziewać się, że dostanie się rady, jaki model food truck okaże się najodpowiedniejszy. Indywidualne nastawienie do realizowania zamówienia plus to, że food trucki w amerykańskim designie prezentują się wspaniale przekonują do tego, aby zdecydować się na współpracę. Przyczepy gastronomiczne wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej i nawiązują do rozwiązań z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Polerowana stal nierdzewna z lustrzanym połyskiem wyróżnia food trucki na tle innych food trucków od firm konkurencyjnych.

Uwzględniając to, iż od paru lat sława food trucków nie maleje, zwykle dla zamawiających nie jest znaczące, czy food truck będzie znajdował się w jednym punkcie, czy będzie też wykorzystywany na zlocie, gdzie zrobi doskonałe wrażenie. Taki mobilny punkt o przeznaczeniu gastronomicznym sprawdzi się na przykład jako kawiarnia, lodziarnia albo bar. W wersji standardowej można znaleźć: grill, piec, lodówkę lub automat do lodów. Pozostałe elementy wyposażenia ustalane są na indywidualnych zasadach, a więc każdy z kupujących ma możliwość utworzyć mobilny punkt gastronomiczny, w pełni dostosowany do preferencji.Termin wykonania zamówienia będzie dostosowany do wymagań zamawiającego. Przed food truckiem o amerykańskim designie może być ustawiony niewielki ogród, jeśli takie będzie życzenie klienta.

Oferta jest wobec tego przystosowana do każdej wizji osób, które zamierzają prowadzić biznes bazujący na food truckach. Konkretne food trucki są dostępne w seriach. Zleceniodawca ma możliwość odnaleźć odpowiednią pod swój plan biznesowy. Wyposażenie standardowe dostosowane jest do celu, z kolei można dobierać inne sprzęty, w zależności od faktu, co zamierza się standardowo podawać i w jaki sposób urozmaicić propozycję menu.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz