Edukacja, Rozrywka

PCO GROUP: Wyroby dla branży kinematogrofii z różnych dziedzin

PCO GROUP to marka proponująca wyroby dla branży kinematogrofii z przeróżnych dyscyplin. Z tego powodu można tutaj zakupić nie wyłącznie: surowce do waty cukrowej, popcorn, placki tortilli pokryte serem i dipy, IceKing Slushy, słodkości i przekąski, Pick & Mix, akcesoria promocyjne, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary trójwymiarowe, lecz w dodatku gadżety powiązane z czyszczeniem. Są to: maseczki, przyłbice, kominy, preparaty do dezynfekowania i dozowniki, preparaty do czyszczenia, serwety, papier toaletowy, ręczniki z papieru, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ścierki, rękawiczki, jak i w innego rodzaju przyrządy, służące w zachowaniu higieny.

Produkty są opisane na stronie, a jeżeli konsument ma jeszcze jakieś zapytania, to sprzedawca udziela satysfakcjonującej odpowiedzi. Dla klientów znaczące pozostaje, że mają możliwość zamówić wyroby spersonalizowane, w ramach marki własnej. Dotyczy to tak samo jedzenia, jak i maszyn oraz akcesoriów takich jak granitor, czyli rzeczywiście wszystko w konkretnym miejscu stanie się połączone. Maszyny i wyposażenie do robienia prażonej kukurydzy, placków z tortilli z serem oraz Slushy sprawdzą się w obiektach kinowych oraz w restauracjach. Imponujący dobór urządzeń do podgrzania a także schłodzenia obejmuje maszyny w dowolnych wersjach oraz rozmiarach.

Z tego względu można na przykład zakupić urządzenie do zrobienia nachosów w pojedynczych kawałkach albo w gotowych porcjach. Jako, iż obsługa sprzętów jest prosta, nie sprawi komukolwiek problemów. Klienci mają możliwość również zakupić mobilne stoliki na zrobienie popcornu i nachosów, sprawdzające się w czasie imprez plenerowych. Na takie wydarzenia można zamawiać również specjalne urządzenia do lemoniady, podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do robienia waty cukrowej, czy siedzenia dla dzieci. To wprost pokazuje, że można robić wystarczające zakupy, co jest bardzo wygodne i zminimalizuje okres
urządzenia kina.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz