ARTYKUŁ SPONSOROWANY Sport, Turystyka

Kampery wysokiej klasy wypożyczane w CarGO!

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w chwili wynajmu zawiera elementy standardowe, dzięki jakim można bezpiecznie oraz w komfortowych okolicznościach jeździć kamperem. Naturalnie, wypożyczający mogą jeszcze decydować się na wyposażenie uzupełniające, zależnie od tego, czego wymagają. Każdy kamper wynajem jest w pełni przyszykowany, czyli sprawdzony oraz posprzątany.

W wyposażaniu podstawowym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, dodatkowa lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, czy kamera GoPro z akcesoriami.

Niezależnie więc od pory roku i warunków na drodze można odbywać podróż maksymalnie komfortowo, stricte w ten sposób, jak to sobie ktoś zaplanował. I chociaż większość osób jazdę kamperem kojarzy z wakacjami, to zimą również dużo osób odbywa podróże tego typu. Kamper pozwala bowiem na sporą niezależność. Każdy użytkownik zaś posiada inne oczekiwania odnośnie do podróży. Warunki wynajmu są każdorazowo w takim razie ustalane w sposób spersonalizowany.

Dużą popularnością cieszy się wypożyczenie przeczep kempingowych producenta HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość decydować się zarówno na przyczepy nowe, ale też używane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na kupno nowego kampera. Dla wypożyczających udostępniony jest serwis, a obsługa pomoże klientom dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz