ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Czy tuningując swój samochód należy także wymienić felgi

Tuning samochodów cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że w wielu przypadkach można to zrobić przy niedużych kosztach. Rzecz jasna jeżeli ktoś chciałby nieco bardziej zmodyfikować silnik i układ zawieszenia to musi się liczyć z większymi kwotami, lecz przy tuningu optycznym aż tak drogo nie będzie. Z tego też powodu posiadacze aut, którzy by chcieli wyróżnić się jakoś, bardzo chętnie będą sięgać po rozmaite opcje, a jedna z najbardziej popularnych to tuning kół.

Obręcze montowane przez fabrykę niekiedy nawet są może i całkiem ładne, lecz ich projektanci raczej nie mają możliwości zbytniego zaszalenia. Całkowicie odmiennie jest, jeśli ktoś będzie chciał kupić felgi JR Wheels. Producent ten jest bardzo ceniony w tuningowym świecie, zresztą trudno się dziwić jeżeli przeglądnie się jego ofertę. Ilość wzorów jest ogromna, co z jednej strony daje spore możliwości klientom, ale z drugiej powoduje, że niekiedy trudno się ostatecznie zdecydować.

Felgi concaver powinny się wyróżniać wyglądem, lecz przy tym pasować powinny do pojazdu właściciela. Niestandardowe wzory i kolory czy większa szerokość oraz średnica – to właśnie na te rzeczy w pierwszej kolejności się patrzy przy wyborze. Lecz w wielu przypadkach ważna jest też moda i obowiązujące trendy. Niektóre z modeli samochodów tuninguje się od bardzo dawna, i jeśli chodzi o nie po prostu niektórych rzeczy nie wypada założyć, bo nie będzie to odebrane dobrze w środowisku tunerów. Wybierając superlekkie felgi SL02 trzeba też pamiętać o dwóch ważnych rzeczach.

Jeżeli nawet na zdjęciach takie felgi świetnie będą wyglądały, to po założeniu do konkretnego samochodu już nie zawsze. Drobne szczegóły są tutaj ogromnie ważne, z tego też powodu taki zakup naprawdę trzeba dobrze przemyśleć, a najlepiej skonsultować z jakimś specjalistą. Ważne jest także to, żeby przy tuningu nie zagalopować się za bardzo, zwłaszcza w kwestii szerokości. Przepisy naszego prawa nie zezwalają bowiem, żeby obręcze wystawały poza obrys pojazdu, bo wtedy pojawić się mogą problemy z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. +Reklama+ Czy pęknięcie w szybie samochodowej utrudnia Ci codzienną jazdę? Nie czekaj z jego naprawą! Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu wszelkich uszkodzeń szyb samochodowych, gwarantując szybką i skuteczną naprawę. Dzięki temu Twój samochód będzie gotowy do dalszej podróży w krótkim czasie!

Dodaj komentarz