Inne

Buty i torby do tenisa proponowane przez firmę Yonex

Dokładnie wytypowany asortyment obejmujący akcesoria do tenisa oraz badmintona oferuje Yonex Polska, a więc dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Marka produkuje produkty przetestowane oraz certyfikowane. Bardzo znanym wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500, opierająca się na unikalnej technologii. Marka jest także rozpoznawalna z autorsko opracowanej technologii Power Cusion, stosowanej w butach sportowych. Isometric to technika oddziałująca na uzyskanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Z kolei technologia Power Cusion skutecznie pochłania energię uderzeń, jaka powstała w wyniku opadania na boisko, przenosząc kolejne ruchy graczy. Już tylko to wskazuje, że marka jest uznawana w dziedzinie sportu i nie bez powodu odpowiada za sponsoring wielu znaczących eventów. Analizy wskazują, iż mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W zaprezentowanym sklepie internetowym asortyment profesjonalne rakiety do tenisa jest ogromny i z tego powodu dystrybutor podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Konsumenci mają możliwość także zobaczyć bestsellery i nowości oraz obniżki na preferowany sprzęt. Na równi amatorzy gry w tenisa, jak i profesjonaliści odnajdą akcesoria dopasowane do zdolności i nawyków prowadzenia gry. Kiedy ktoś pierwszy raz robi zakupy w tym sklepie i niekoniecznie ma świadomość, na co się decydować, to pomaga sprzedawca. Poza zakupem można także dowiedzieć się z witryny, co zdarzyło się w dziedzinie badmintona oraz tenisa, co jest istotne dla osób uprawiających określone. Szczególnie rozpoznawalne są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety do tenisa z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz