Inne

Atrakcje dla turystów w Dubaju – na które z nich się warto zdecydować

Dubaj dla sporej ilości osób stał się magicznym miastem, z wieloma niezwykłymi miejscami. Faktycznie jest w tym sporo racji, ponieważ to właśnie w Dubaju jest parę światowej sławy atrakcji, jakie są obowiązkowym punktem wszystkich wyjazdów. Jedną z nich jest na przykład najwyższy mieszkalny budynek na świecie, to znaczy słynny Burdż Chalifa, jaki majestatycznie się wznosi na ponad 800 metrów. Z wyżej położonych pięter można oglądać niezwykłą panoramę okolicy, z takich też powodów łatwo zrozumieć, że każdy będzie chciał to obejrzeć. Podobnie jak następną niezwykłą rzecz, a mianowicie usypane wyspy, na jakich mieszkają obecnie znani ludzie ze świata sportu, rozrywki czy biznesu.

Lecz Atrakcje Dubaj to również mnóstwo innych interesujących miejsc, choć może nie tak znanych i rozpoznawalnych. Ale z pewnością warto je uwzględnić przy zwiedzaniu tego miasta, a między innymi się do nich zalicza Dubaj Marina. Dzisiaj Marina stała się miejscem, jakie każdego może zachwycić swoim niezwykłym wyglądem. Cumuje tam z jednej strony wiele nowoczesnych, ekskluzywnych jachtów, które niejednokrotnie kosztują kilkaset milionów dolarów. A równocześnie stoją na wybrzeżu rzędy wysokich wieżowców, w jakich się znajdują mieszkania i apartamenty, kluby, sklepy czy restauracje. Jeśli ktoś będzie lubił dobrą zabawę, to pomyśleć powinien o znalezieniu sobie właśnie tam noclegu, wtedy z pewnością nie powinien narzekać na nudę.

Dużo możliwości w Dubaju mają także osoby lubiące pływać statkami albo jachtami. Przede wszystkim to wynika z położenia nad samym oceanem, co pozwala swobodnie korzystać z jego przestrzeni. Wiele osób decyduje się też chętnie na Dubaj Rejsy Statkiem, ponieważ propozycja tego typu atrakcji jest bardzo szeroka. Czas wynajmu jachtu przeważnie się zaczyna od pojedynczej godziny, a równocześnie na jachcie może się znaleźć między kilka a kilkadziesiąt pasażerów. Rzecz jasna w każdym przypadku na łodzi będzie się znajdował kapitan oraz wykwalifikowana załoga. Dzięki temu można spędzić bardzo przyjemny poranek czy wieczór we dwoje, ale też zaplanować dużą imprezę firmową.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz